خدمات تزریق چربی

تصاویر قبل و بعد تزریق چربی

-/-
-/-
-/-
-/-
-/-
-/-تزریق چربی
نمونه قبل و بعد تزریق چربی
نمونه قبل و بعد تزریق چربی

کلینیک پوست، مو و لیزر

معرفی خدمات تزریق چربی در کلینیک سعادت آباد

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت یک روش زیبایی است که با استفاده از چربی استخراج‌شده از مناطق دیگر بدن، به منظور افزایش حجم و تناسب صورت انجام می‌شود. این روش می‌تواند به تغییر و بهبود شکل و اندازه اجزای صورت مانند لب‌ها، گونه‌ها و چانه کمک کند و بهبود جلوه ظاهری صورت را فراهم آورد.

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه یک روش زیبایی است که با استفاده از چربی استخراج‌شده از مناطق دیگر بدن، به منظور افزایش حجم و تقویت سینه‌ها انجام می‌شود. این روش می‌تواند به افزایش اندازه و جلوه جذابتر سینه‌ها کمک کند و بهبود روند ظاهری و اعتماد به نفس بانوان را به ارمغان بیاورد.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن یک روش زیبایی است که با استفاده از چربی استخراج‌شده از مناطق دیگر بدن، به منظور افزایش حجم و بهبود شکل و ظاهر باسن انجام می‌شود. این روش می‌تواند به تغییر و بهبود طرح و اندازه باسن‌ها کمک کند و بهبود جلوه ظاهری و تناسب باسن‌ها را به ارمغان بیاورد.

تزریق چربی به بیکینی

تزریق چربی به بیکینی یک روش زیبایی است که با استفاده از چربی استخراج‌شده از مناطق دیگر بدن، به منظور افزایش حجم و تغییر شکل و ظاهر منطقه بیکینی انجام می‌شود. این روش می‌تواند به افزایش جلوه جذابتر و خوش‌ترتیب‌تر منطقه بیکینی کمک کند و بهبود ظاهر کلی این منطقه را به ارمغان بیاورد.

تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست یک روش زیبایی است که با استفاده از چربی استخراج‌شده از مناطق دیگر بدن، به منظور افزایش حجم و جلوه جذابتر و جوان‌تر دست‌ها انجام می‌شود. این روش می‌تواند به تقویت و پرکردن دست‌ها کمک کند و بهبود ظاهر کلی دست‌ها و ایجاد جلوه جذابتر و جوان‌تر آن‌ها را به ارمغان بیاورد.

انتقال چربی یا به عبارت دیگر تزریق چربی به روشی گفته می‌شود که چربی‌ها را از ناحیه‌ای از بدن می‌گیرند و به ناحیه‌ای دیگر انتقال می‌دهند. به‌طورکلی، پزشکان چربی را با انجام فرآیندها و روش خاص، به ناحیه مورد نظر تزریق می‌کنند. خدمات تزریق چربی تنها یکی از خدماتی است که کلینیک سعادت آباد ارائه می‌دهد. کادر حرفه‌ای و متخصصان این مجموعه تلاش می‌کنند با ارائه انواع روش‌های زیبایی، شما را به ظاهر دلخواه خود برسانند.  

انواع خدمات تزریق چربی کلینیک سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد یکی از مجهزترین و کامل‌ترین کلینیک‌های زیبایی است که انواع خدمات زیبایی و درمانی را با روش‌های نوین علمی ارائه می‌دهد. خدمات مختلفی در این کلینیک در زمینه تزریق چربی وجود دارد که شامل تزریق چربی به صورت، سینه، باسن و سایر بخش‌های بدن می‌شود.

تزریق چربی به صورت

با گذر زمان، رسوبات چربی که موجب حجم و سرزندگی صورت می‌شوند، شروع به فرسایش می‌کنند. انتقال چربی صورت که به عنوان پیوند چربی اتولوگ شناخته می‌شود، روشی برای حجم‌دهی به صورت و بدن است. در این روش با استفاده از چربی خود بیمار، بخش‌هایی از صورت و بدن حجیم می‌شوند. برای داشتن ظاهری جوان و شاداب، می‌توان به کمک خدمات تزریق چربی کلینیک سعادت آباد حجم از دست رفته را دوباره به دست آورد.

چربی از طریق لیپوساکشن از نواحی دارای چربی اضافی برداشت می‌شود و سپس برای ایجاد ریزچربی مناسب برای پیوند صورت، آزمایش و پردازش می‌شود. این عمل نه‌تنها حجم صورت را افزایش می‌دهد، بلکه سایر نواحی بدن را نیز لیفت و سفت می‌کند.

یکی از مزایای اولیه پیوند چربی، استفاده از چربی بدن خود شما است که خطر واکنش آلرژیک یا پس زدن را از بین می‌برد. این چربی به‌طور طبیعی با بافت‌های موجود صورت شما یکپارچه می‌شود و در نتیجه، ظاهری ارگانیک و یکدست ایجاد می‌کند.

تزریق چربی به سینه

از دیگر خدمات موجود در مجموعه سعادت آباد، تزریق چربی به سینه است. بزرگ کردن سینه با انتقال چربی، برای آن دسته از خانم‌هایی مناسب است که می‌خواهند شکل و اندازه سینه‌ها را افزایش دهند. از انتقال چربی می‌توان برای اصلاح عدم تقارن سینه‌ها نیز استفاده کرد.

انتقال چربی سینه یک روش جراحی غیرتهاجمی است. جراح نیازی به برش‌های زیادی در حین جراحی ندارد و فقط چربی را به سینه‌ها تزریق می‌کند. برخی افراد نتایج انتقال چربی را نسبت به دیگر روش‌ها، طبیعی‌تر می‌دانند.

تکنیک پیوند چربی دارای مزیت حذف چربی از سایر نواحی بدن با استفاده از لیپوساکشن است. این بدان معنی است که بیماران می‌توانند ظاهر دو قسمت از بدن را تنها با یک عمل بهبود بخشند. قبل از عمل تزریق چربی به سینه باید موارد زیر بررسی شوند:

  • وضعیت پزشکی فرد
  • هرگونه سابقه قبلی بیماری پستان
  • هرگونه شیمی‌درمانی یا پرتودرمانی قبلی به بافت پستان
  • مصر هر دارویی از جمله داروهای گیاهی
  • هرگونه آلرژی

پس از این که بیماران در مورد موارد فوق برای خدمات تزریق چربی با پزشک خود صحبت کنند، جراح زمانی را برای معاینه و اندازه‌گیری اندازه سینه‌های شما اختصاص می‌دهد. پس از معاینه بیمار، پزشک بیمار را با نتیجه نهایی آشنا می‌کند.

تزریق چربی به باسن

بر اساس آمارهای سالانه، تزریق چربی برای بزرگ کردن باسن یکی از سریع‌ترین روش‌های جراحی زیبایی است که توسط جراحان انجام می‌شود. بزرگ کردن باسن با پیوند چربی که به عنوان (لیفت باسن) نیز شناخته می‌شود، در سال‌های اخیر  به سرعت افزایش پیدا کرده است. در این روش هم مانند دیگر روش‌های تزریق چربی، از چربی‌های ناحیه‌ای از بدن خود فرد استفاده می‌شود.

فرآیند تزریق چربی به باسن یک عمل سرپایی است. با مراجعه به کلینیک سعادت آباد می‌توانید در رابطه با خدمات تزریق چربی مشاوره رایگان دریافت کنید. بهبودی بعد از انتقال چربی به سرعت اتفاق می‌افتد و درد پس از تزریق نیز از طریق داروهای ضد درد قابل‌کنترل است.

بیماران می‌توانند ظرف چند روز پس از جراحی، به فعالیت‌های روزانه سبک برگردند. انتقال چربی به باسن زمانی که توسط یک جراح باتجربه انجام شود، یک عمل بی‌خطر است و علاوه بر برجستگی، به لیفت و تقارن باسن نیز کمک می‌کند.  

تزریق چربی به بیکینی

افزایش سن باعث می‌شود پوست ما فیبرهای الاستین و کلاژن را از دست بدهد و در نتیجه، ظاهری شل و کدر پیدا کند. زمانی که چین و چروک باعث شوند پیرتر از آنچه هستید به نظر برسید، می‌توانید عمل تزریق چربی را به عنوان یک راه‌حل بی‌خطر در نظر بگیرید. تزریق چربی با تزریق فیلر متفاوت است و اغلب روش ایمن‌تری به‌حساب می‌آید.

فرآیند تزریق و انتقال چربی - به ویژه در مناطقی که چربی گرفته شده است - باعث ایجاد کبودی و تورم می‌شود. اکثر بیماران شاهد تغییر رنگ و التهاب در عرض یک هفته هستند. در بیشتر موارد، می‌توانید ظرف یک تا دو هفته به زندگی عادی خود بازگردید.

نتایج تزریق چربی بلافاصله قابل مشاهده است؛ اما رسیدن به اثرات نهایی ممکن است یک سال طول بکشد. ممکن است مقداری از حجم اولیه از بین برود؛ زیرا بدن می‌تواند بافت چربی را جذب کند.

تزریق چربی به دست

یکی دیگر از خدمات تزریق چربی کلینیک سعادت آباد، تزریق چربی به دست است. بافت چربی از پهلوها، ناحیه اطراف ناف یا قسمت داخلی ران یا زانو به دست می‌آید. پس از تخلیه، چربی از مچ و نه از انگشتان، به پشت دست تزریق می‌شود. چربی به آرامی در بالای فاسیای عمقی پشتی توزیع می‌شود تا از سوراخ شدن عروق جلوگیری شود.

مقدار چربی تزریق شده بین ۱۰ تا ۳۰ سانتی‌متر مکعب است. با این روش هیچ واکنش آلرژیک مشاهده نمی‌شود؛ زیرا چربی از خود فرد گرفته شده است. در علم پزشکی نوین، پیوند چربی به دست روشی است که سال‌ها در جراحی زیبایی و ترمیمی استفاده می‌شود و نتایج خوبی به همراه داشته است.

بررسی مزایای تزریق چربی

انتقال چربی یک روش زیبایی موثر است که در طی آن چربی از بدن خود فرد به نواحی مختلف منتقل می‌شود. با این کار می‌توان برای پوست و نقاط دیگر بدن ثمراتی همچون جوانسازی و رسیدن به حجم دلخواه را پدید آورد. این روش به دلایلی به عنوان یک تکنیک محبوب در بین خدمات زیبایی محسوب می‌شود. از جمله این مزایای شگفت انگیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 رسیدن به حجم دلخواه

یکی از مزایای تزریق چربی آن است که با استفاده از آن می‌توان برای قسمت‌های مختلف بدن حجم دلخواه را پدید آورد. همانطور که اشاره کردیم تزریق چربی به صورت برای زاویه‌سازی چهره، تزریق چربی به سینه جهت داشتن سینه‌های خوش‌فرم و بزرگ، تزریق چربی به باسن برای فرم‌دهی باسن و تزریق چربی به دست برای داشتن دست‌ های جوان و پر انجام می‌شود. حتی برخی از بانوان برای پر کردن ناحیه شرمگاهی دست به تزریق چربی به بیکینی می‌زنند. در واقع با این روش می‌توان به اهداف مختلفی رسید.

دوران نقاهت کوتاه

انتقال چربی نسبت به سایر خدمات زیبایی پوست همچون لیپوساکشن نیاز به دوران نقاهت کمتری دارد؛ یعنی بیماران با انجام این تکنیک سریع‌تر می‌توانند به کار و زندگی خود بازگردند.

واکنش‌ های آلژیک محدود

 با تزریق چربی به دلیل استفاده از چربی خود بدن احتمال بروز واکنش‌های آلژیک نسبت به تزریق پر کننده‌های پوستی کمتر است.

 نتایج طبیعی و طولانی مدت

نتایج حاصل از تزریق چربی سال‌ها می‌توانند ماندگار باشند. حتی زیبا جویان با انجام کارهایی همچون خواب باکیفیت، ورزش مناسب، خوردن غذاهای سالم و قرار نگرفتن در معرض آفتاب می‌توانند نتایج را طولانی‌تر کنند.

مراقبت‌های پس از تزریق چربی

کبودی، تورم و ناراحتی‌های خفیف در قسمت گیرنده و دهنده چربی طبیعی هستند. برای کاهش این عوارض و گرفتن بهترین نتایج لازم است به مدت یک هفته از انجام فعالیت‌های بدنی شدید همچون خم شدن و بلند کردن اجسام سنگین جلوگیری کنید. همچنین در رژیم غذایی‌تان باید نمک را به حداقل برسانید و به مدت یک هفته از چند بالش در زیر سر خود استفاده کنید.

جمع‌بندی

یکی از راه‌های بی‌خطر برای داشتن ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر، تزریق چربی است. تزریق چربی را می‌توانید برای صورت، سینه‌ها، باسن و بیکینی اعمال کرد و به نتیجه رضایت بخشی دست پیدا کنید. کلینیک زیبایی سعادت آباد با کادر حرفه‌ای خود، آماده ارائه خدمات تزریق چربی به کسانی است که می‌خواهند ظاهری زیباتر داشته باشند.

سوالات متداول

  1. تزریق چربی به صورت چیست؟

تزریق چربی صورت روشی است که با استفاده از چربی خود بیمار، صورت را تغییر شکل می‌دهد و گونه‌ها را پرتر می‌کند.

  1. مزایای تزریق چربی چیست؟

یکی از مزایای اولیه تزریق چربی، استفاده از چربی بدن شما است که خطر واکنش آلرژیک یا پس زدن را از بین می‌برد. مزیت دیگر آن، رسیدن به ظاهری زیبا و طبیعی است.

  1. پیش از تزریق چربی چه مواردی باید در نظر گرفته شوند؟

قبل از تزریق چربی، پزشک مواردی مانند وضعیت سلامتی، مصرف دارو، سابقه بیماری در ناحیه پستان و ... را بررسی می‌کند.  

  1. فرآیند بهبودی پس از تزریق چربی چگونه است؟

بهبودی بعد از تزریق چربی به سرعت اتفاق می‌افتد و درد پس از عمل نیز از طریق داروهای مسکن قابل‌کنترل است. بیماران می‌توانند ظرف چند روز پس از جراحی، به فعالیت‌های روزانه سبک برگردند.